Bilimsel Program
13:30 - 14:00 AÇILIŞ
14:00 - 14:30 ÖN TEST
14:30 - 15:15 Olgularla sistemik immünsupresifler/immünmodulatörler ve yan etkileri (azatioprin, mikofenolat mofetil, dapson, ıvıg,)
Eğitimci: Ayşe Boyvat
15:15 - 15:25 Tartışma
15:25 - 15:40 Çay ve Kahve Arası
15:40 - 16:25
Tanınız nedir?
Eğitimci: Can Baykal
16:25 - 16:35 Tartışma
16:35 - 16:50 Çay ve Kahve Arası
16:50 - 18:20
Atölyeler:
Eksizyon
Eğitimci: Pelin Koçyiğit
Botulinum Toksin Uygulamaları
Eğitimci: Müge Güler Özden
Tzanck Testi
Eğitimci: Murat Durdu
Saat Grup 1 Grup 2 Grup 3
08:15 - 08:35
Bir Olgunun Öğrettikleri
Moderatör: Mualla Polat
08:45 - 09:25
Vaskülitler ve Bağ Dokusu Hastalıkları
Eğitimci: Cengizhan Erdem
Dermatoskopi
Eğitimci: Tülin Güleç
Kaşıntılı Hastaya Yaklaşım
Eğitimci: Dilek Seçkin Gençosmanoğlu
09:25 - 09:35 Tartışma
09:35 - 09:50 Çay ve Kahve Arası
09:50 - 10:25 Alopesiler
Eğitimci: Güneş Gür Aksoy
Melanositik Lezyonlar
Eğitimci: Sedef Şahin
Psoriasis
Eğitimci: Tülin Ergun
10:25 - 10:35 Tartışma
10:35 - 10:50 Çay ve Kahve Arası
10:50 - 11:30 Olgularla CYBH ve Korunma
Eğitimci: Emel Güngör
Melanom
Eğitimci: Işıl Karaarslan
Deri Lenfomaları
Eğitimci: Dilek Bayramgürler
11:30 - 11:40 Tartışma
11:40 - 11:55 Çay ve Kahve Arası
11:55 - 12:30
Layşmanyazis
Eğitimci: Mehmet Harman
Dermatolojik Cerrahide Destrüktif Yöntemler ve Püf Noktaları
Eğitimci: Tuğrul Dereli
Ekzemaya Yaklaşım
Eğitimci: Esen Özkaya
12:30 - 12:40 Tartışma
12:40 - 14:00 Öğle Yemeği
14:00 - 14:40
Akne-Rozase-Demodisidosis
Eğitimci: Nilsel İlter
Melanom Dışı Deri Kanserleri
Eğitimci: Gonca Elçin
Büllöz Hastalıklar
Eğitimci: Soner Uzun
14:40 - 14:50 Tartışma
14:50 - 15:05 Çay ve Kahve Arası
15:05 - 15:40 Dermatolojik Aciller
Eğitimci: Mehmet Salih Gürel
Yara Bakımı
Eğitimci: Tamer İrfan Kaya
Mukozal Hastalıklar
Eğitimci: Ayşe Kavak
15:40 - 15:50 Tartışma
15:50 - 16:05 Çay ve Kahve Arası
16:05 - 16:45 Pediatrik dermatoloji
Eğitimci: Deniz Yücelten
16:45 - 16:55 Tartışma
16:55 - 17:10 Çay ve Kahve Arası
17:10 - 18:40
Atölyeler:
Eksizyon
Eğitimci: Pelin Koçyiğit
Botulinum Toksin Uygulamaları
Eğitimci: Müge Güler Özden
Tzanck Testi
Eğitimci: Murat Durdu
Saat Grup 1 Grup 2 Grup 3
08:15 - 08:35
Bir Olgunun Öğrettikleri
Moderatör: Demet Çiçek
08:45 - 09:25
Kaşıntılı Hastaya Yaklaşım
Eğitimci: Dilek Seçkin Gençosmanoğlu
Vaskülitler ve Bağ Dokusu Hastalıkları
Eğitimci: Cengizhan Erdem
Dermatoskopi
Eğitimci: Tülin Güleç
09:25 - 09:35 Tartışma
09:35 - 09:50 Çay ve Kahve Arası
09:50 - 10:25 Psoriasis
Eğitimci: Tülin Ergun
Alopesiler
Eğitimci: Güneş Gür Aksoy
Melanositik Lezyonlar
Eğitimci: Sedef Şahin
10:25 - 10:35 Tartışma
10:35 - 10:50 Çay ve Kahve Arası
10:50 - 11:30 Deri Lenfomaları
Eğitimci: Dilek Bayramgürler
Olgularla CYBH ve Korunma
Eğitimci: Emel Güngör
Melanom
Eğitimci: Işıl Karaarslan
11:30 - 11:40 Tartışma
11:40 - 11:55 Çay ve Kahve Arası
11:55 - 12:30
Ekzemaya Yaklaşım
Eğitimci: Esen Özkaya
Layşmanyazis
Eğitimci: Mehmet Harman
Dermatolojik Cerrahide Destrüktif Yöntemler ve Püf Noktaları
Eğitimci: Tuğrul Dereli
12:30 - 12:40 Tartışma
12:40 - 14:00 Öğle Yemeği
14:00 - 14:40
Büllöz Hastalıklar
Eğitimci: Soner Uzun
Akne-Rozase-Demodisidosis
Eğitimci: Nilsel İlter
Melanom Dışı Deri Kanserleri
Eğitimci: Gonca Elçin
14:40 - 14:50 Tartışma
14:50 - 15:05 Çay ve Kahve Arası
15:05 - 15:40 Mukozal Hastalıklar
Eğitimci: Ayşe Kavak
Dermatolojik Aciller
Eğitimci: Mehmet Salih Gürel
Yara bakımı
Eğitimci: Tamer İrfan Kaya
15:40 - 15:50 Tartışma
15:50 - 16:05 Çay ve Kahve Arası
16:05 - 16:45 Tanınız Nedir? Tırnak Hastalıkları
Eğitimci: Fatih Göktay
16:45 - 16:55 Tartışma
16:55 - 17:10 Çay ve Kahve Arası
17:10 - 18:40
Atölyeler:
Eksizyon
Eğitimci: Pelin Koçyiğit
Botulinum Toksin Uygulamaları
Eğitimci: Müge Güler Özden
Tzanck Testi
Eğitimci: Murat Durdu
Saat Grup 1 Grup 2 Grup 3
08:15 - 08:35
Bir Olgunun Öğrettikleri
Eğitimci: Asena Çiğdem Doğramacı
08:45 - 09:25
Dermatoskopi
Eğitimci: Tülin Güleç
Kaşıntılı Hastaya Yaklaşım
Eğitimci: Dilek Seçkin Gençosmanoğlu
Vaskülitler ve Bağ Dokusu Hastalıkları
Eğitimci: Cengizhan Erdem
09:25 - 09:35 Tartışma
09:35 - 09:50 Çay ve Kahve Arası
09:50 - 10:25 Melanositik Lezyonlar
Eğitimci: Sedef Şahin
Psoriasis
Eğitimci: Tülin Ergun
Alopesiler
Eğitimci: Güneş Gür Aksoy
10:25 - 10:35 Tartışma
10:35 - 10:50 Çay ve Kahve Arası
10:50 - 11:30 Melanom
Eğitimci: Işıl Karaarslan
Deri Lenfomaları
Eğitimci: Dilek Bayramgürler
Olgularla CYBH ve Korunma
Eğitimci: Emel Güngör
11:30 - 11:40 Tartışma
11:40 - 11:55 Çay ve Kahve Arası
11:55 - 12:30
Dermatolojik Cerrahide Destrüktif Yöntemler ve Püf Noktaları
Eğitimci: Işıl Karaarslan
Ekzemaya Yaklaşım
Eğitimci: Esen Özkaya
Layşmanyazis
Eğitimci: Mehmet Harman
12:30 - 12:40 Tartışma
12:40 - 14:00 Öğle Yemeği
14:00 - 14:40
Melanom Dışı Deri Kanserleri
Eğitimci: Gonca Elçin
Büllöz Hastalıklar
Eğitimci: Soner Uzun
Akne-Rozase-Demodisidosis
Eğitimci: Nilsel İlter
14:40 - 14:50 Tartışma
14:50 - 15:05 Çay ve Kahve Arası
15:05 - 15:40 Yara bakımı
Eğitimci: Tamer İrfan Kaya
Mukozal Hastalıklar
Eğitimci: Ayşe Kavak
Dermatolojik Aciller
Eğitimci: Mehmet Salih Gürel
15:40 - 15:50 Tartışma
16:50 - 17:05 Çay ve Kahve Arası
17:05 - 17:35 Son Test
17:35 - 18:35 Kapanış - Sertifika Töreni